Komentari za Nectar d.o.o.


Mar 09, 2016,
"Robovlasnička firma"
Dobre stvari
Nema dorih stvari, radnici su robovi po svim pitanjima, gazi gazi gazi, kad te iznjakuju kažu doviđenja i zaposle drugog, non stop potplaćuju inspekcije, ništa im nije sveto, ljudi u vrhu su katastrofa, ne znaju jel su došli ili pošli, ali plata ide
Loše stvari
Sve je loše, pogotovo ne poštovanje radnika i međuljudski odnosi, plate za obične radnike male(960 din/dan) dok se u kadrovskoj službi opasno banjaju, ne znaju šta će sa parama, na posao dolaze kad hoće, a od radnika zahtevaju tačnost, JEDNOM REČJU, NE DAJ BOŽE NIKOME, NI NAJGOREM NEPRIJATELJU NE BIH POŽRLEO NECTAR, ali problem je što nema gde se zaposliti pa ljudi trpe svašta
Savet menadžmentu
Nema tu saveta, kad ni zakon ne poštuju, pošalješ inspekciju, oni potplate, treba skoro celu kadrovsku službu
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
Strane 1 2 3 4
Radiš kao HR ili si Vlasnik ove firme? Registruj svoj nalog